zakupy

Jak stymulować lojalność

Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Programy motywacyjne są kierowane do kadry działalności. Jak wiemy, najważniejszym elementem w każdej działalności gospodarczej jest człowiek. Podwładny musi być zdeterminowany, by osiągać pozytywne rezultaty. Najmocniejszym czynnikiem pobudzającym do wytężonej pracy jest rzecz jasna zarobek. Znamy jednak też inne, niezwiązane z wynagrodzeniami programy motywacyjne. Zazwyczaj są to rozmaite prezenty, na przykład wyroby marki. Czasem można dostać również karnety na siłownię albo wejściówki na ciekawe imprezy.

System lojalnościowy – jeden z naprawdę efektywnych sposobów zachęcenia klientów do skorzystania z proponowanych usług

Zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
Liczba firm oraz sklepów funkcjonujących na współczesnym rynku jest naprawdę dość duża. W związku z tym, konkurencja nie śpi i niezbędna jest rozsądna walka o klienta. Dla przeciętnego konsumenta taka sytuacja jest naturalnie jak najbardziej korzystna, ponieważ firmy konkurując o jego uwagę, przygotowują coraz bardziej ciekawe oferty. Jednym z rozwiązań, jakie wyróżniają się teraz ogromnym zainteresowaniem są systemy lojalnościowe. Na czym one polegają? Czy rzeczywiście są w stanie zagwarantować zadowalające wyniki?

W jaki sposób przetrzymać kryzys nie tracąc jednocześnie własnej pozycji finansowej

Kalkulator i finanse
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Fatalne czasy dla naszej ekonomii powoli się kończą, ale ciągle sytuacja nie jest najlepsza. Co roku parę tysięcy działalności gospodarczych ogłasza upadłość. Jak się uchronić przed taką plajtą? Oto mały poradnik, w którym omawiamy parę skutecznych posunięć, niezbędnych do umocnienia sytuacji firmy.

Firmy windykacyjne – przedsiębiorstwa pomagające wierzycielom w odzyskaniu wierzytelności

finanse
W obecnych czasach najprężniej rozwijającymi się dyscyplinami są finanse, gospodarka i technologia. Przyczynia się to do powiększenia konsumpcjonizmu i konieczności posiadania pośród obywateli. Co wzajemnie siebie napędza do stałego rozwoju.

Długopisy i ołówki jako odmiana promocji

długopisy i ołówki
Author: www.iconfinder.net
Source: www.iconfinder.net
Reklama trwale wtopiła się w miejski układ zabudowań w postaci bilbordów, plakatów, afiszów i ulotek. Te ostatnie trafiają często do kosza zanim potencjalny użytkownik pozna ich treść. W związku z czym, nie dziwi okoliczność, iż coraz więcej firm wybiera wzoru reklamy innej niż wszystkie.

Gadżety reklamowe dla przedsiębiorstwa

długopis
Author: www.iconfinder.net
Source: www.iconfinder.net
Firmy oferujące rozmaitych produktów i usług do wykreowania marki na rynku i zdobycia zaufania wymagają stosownej reklamy. Może się ona przejawiać na różne sposoby. Logo przedsiębiorstw czy sklepów umieszczane są w różnych miejscach. Jednym z chętnie stosowanych rozwiązań są gadżety reklamowe. Wybór towarów, służących reklamie jest wielki i ciągle się zwiększa. Dostępne są na przykład kompletne zestawy piśmiennicze w barwach przedsiębiorstwa oraz z emblematem.

W jakim miejscu dobrze zaopatrywać się prowadząc sklep jubilerski?

Hurtownia jubilerska to świetne miejsce, jakie zdecydowanie należy odwiedzić poszukując przepięknej biżuterii lub wspaniałej jakości półfabrykatów. Uznana hurtownia zapewnia wszelkiego rodzaju kamienie i półfabrykaty nie tylko dla jubilerów, ale również dla kogoś, kto chce samemu zrobić przykładowo niesamowite kolczyki. Odpowiednie produkty kupi tam najczęściej zarazem normalny konsument, jak i osoba nastawiona na bardziej masowe zakupy kamieni jubilerskich. Najpewniej przy tym zawsze przeprowadzić początkową selekcję kluczowych półfabrykatów lub kamieni, jakich się w konkretnej chwili potrzebuje.

Gdzie korzystnie zaopatrywać się prowadząc sklep jubilerski?

Bizuteria
Author: Pavlina Jane
Source: http://www.flickr.com
Hurtownia jubilerska to znakomite miejsce, które stanowczo należy odwiedzić poszukując przepięknej biżuterii lub wybornej jakości półfabrykatów. Uznana hurtownia zapewnia wszelkiego rodzaju kamienie i półfabrykaty nie tylko dla jubilerów, ale również dla kogoś, kto pragnie samemu zrobić na przykład piękne kolczyki. Odpowiednie produkty znajdzie tam zazwyczaj zarazem zwykły konsument, a także osoba nastawiona na hurtowe nabycie kamieni jubilerskich. Najlepiej przy tym zawsze przeprowadzić początkową selekcję najważniejszych półfabrykatów lub kamieni, jakich się w danej potrzebuje.

Marketing relacji - szansa na rozwój twojej firmy

E-biznes, internet
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Światowy handel kieruje się na swój sposób. Aby odnieść sukcesy, trzeba dowiedzieć się, w jaki sposób postępować. W każdym biznesie chodzi w rzeczy samej o to, by zarabiać na nim pieniądze. Dlatego trzeba wszystkimi dostępnymi drogami trafiać do kolejnych klientów. To przecież oni są naszą przyszłością.

Karty menu

restauracja
Author: Barka Tumska
Source: Barka Tumska
Własny lokal to marzenie niejednej osoby. Utworzenie i utrzymanie restauracji może nastręczać dużo kłopotów. Ilość konkurencji jak i wymogi klientów, powodują, że do prowadzenia restauracji trzeba przykładać się bardziej niż jeszcze kilka lat temu. Idealne poruszanie się po bardzo prędko zmieniającym się rynku usług restauracyjnych to zadanie niełatwe, częstokroć wymagające olbrzymich nakładów czasu ,a także dużych ilości energii, którą da się przecież spożytkować na inne zakupy. Urokliwe karty menu restauracji, czy także inne produkty, jakie pomogą wyposażyć ,a także ozdobić każdą restaurację?

Czy prekursorskie technologie komunikacyjne mogą być korzystne dla marki?

Call center, obsługa klienta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W ostatnim czasie wybitnie dużo mówi się na temat konsumentów. Wielu przypadkach bowiem odgrywają oni znaczną rolę dla przedsiębiorstwa. Są oni poniekąd uznawani za główne źródło przychodów, dlatego też koniecznie każda firma musi o nich stosownie zadbać.

Zasady działania współczesnego marketingu?

Karta, motywacja
Author: HM Revenue & Customs
Source: http://www.flickr.com
Współczesny biznes w przeważającej części jest oparty na satysfakcji klientów. Jeżeli nasza firma nie potrafi zjednać sobie sympatii konsumentów, to za długo nie utrzymamy się na rynku. Bez efektywnego wsparcia ze strony specjalistów z zakresu marketingu, większość znanych światowych firm już dawno by zamknęło działalność.

Podatek w umowie o dzieło, sprzedaż wysyłkowa i potrącenie vat od paliwa - wartościowe informacje

Obliczenia księgowe
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Umowa o dzieło nie jest oskładkowana, nie trzeba więc odprowadzać składek na ubezpieczenie zdrowotne albo społeczne. Chociaż potrzebne jest odprowadzanie od tego rodzaju umowy podatku.

Platforma zakupowa - świetne rozwiązanie na sprawne a także komfortowe zakupy przez internet

Handel w internecie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Biorąc pod uwagę tempo naszego życia nikogo już nie dziwi fakt, że zakupy online mogą pochwalić się ogromną popularnością. Platforma zakupowa jest niebanalnym rozwiązaniem tak samo dla osób zapracowanych, jak także tych, którzy po prostu nie lubią wychodzić z domu. E-procurement to forma zakupów internetowych, zapewniająca wielki komfort, zarówno przy małych, jak i większych zamówieniach.

Pages