logo

Ochrona praw własności czyli jak dbać o swoją markę

Paragraf
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Własna firma dla przedsiębiorcy jest najczęściej jedną z najistotniejszych rzeczy w życiu. To normalne, że troszczy się o zabezpieczenie hali produkcyjnej, inwestując w alarmy czy zatrudniając ochronę. Troska o bezpieczeństwo znajduje wyraz również w dobrym oprogramowaniu antywirusowym i pancernych szafach na zbiór dokumentów.

Sponsoring, czyli kluczowy możliwość na wzrost znaczenia sportu i najważniejszy instrument marketingu sportowego.

drużyna
Author: Tony Tseng
Source: http://www.flickr.com
Czy kiedykolwiek zastawialiście się ile korzyści przynosi sportowcom sponsoring? Ile trzeba się postarać, aby dana oferta sponsoringowa była skuteczna i jednocześnie pewna? To co zmieniło się w Polsce czy też w innych krajach to między innymi powstanie nowych ośrodków sportowych, nowoczesne stroje, bądź też fantastyczne zawody sportowe to zasługa właśnie firm podejmujących się sponsoringu.

Długopisy i ołówki jako odmiana promocji

długopisy i ołówki
Author: www.iconfinder.net
Source: www.iconfinder.net
Reklama na dobre wtopiła się w uliczny krajobraz w postaci bilbordów, plakatów, afiszów i ulotek. Te ostatnie wyrzucane są często do kosza zanim potencjalny konsument pozna ich treść. W związku z czym, nie zdumiewa fakt, iż coraz więcej firm wypatruje wzoru promocji innej niż wszystkie.

Logo jest kluczowym elementem promocji firm

znaczek
Aktualnie praktycznie każda firma, posiada znaczek logo, jaki ma być elementem rozpoznawalnym, z którym klienci będą się identyfikować. Jest to niezbędne, gdyż praktycznie wszelkie firmy starają się reklamować siebie, czy również własne produkty i konkurencja jest naprawdę bardzo duża. Posiadając logo, klient posiada możliwość zwyczajnie poznać, przez jaką firmę poszczególny produkt został wykonany. Klienci przywiązują się do przedsiębiorstw, z jakich produktów już mieli szansę korzystać i nadal są zadowoleni. Stąd też posiadanie logo zdecydowanie powiększa szansę na sprzedaż różnych produktów, jakie przez poszczególną firmę są wyprodukowane i skierowane do sprzedaży.