Regulamin

Nasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo udostępnianych danych, które podajemy na różnego rodzaju portalach i stronach internetowych z jakich korzystamy jest bardzo istotne.

klawiatura
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Każda strona internetowa posiada własny schemat pobierania określonych informacji, a także ich wykorzystywania. Należy więc analizować dokumenty widniejące na stronach, aby mieć świadomość, że poszczególne nasze dane administrator ma prawo wykorzystywać między innymi przekazywać je innym podmiotom.

W jaki sposób internetowe sklepy zmieniły oblicze współczesnego handlu, ich zalety dla sprzedawców i kupujących.

Sklep internetowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Internetowe sklepy mają rosnącą popularność, bedą to doceniać je zarówno tak samo klienci mogący tanio i szybko zrobić zakupy, jak również biznesmeni, dla jakich prowadzenie sklepu internetowego będzie doskonałym pomysłem na biznes. Dla klientów najistotniejsze są dwie sprawy, to znaczy sprawność robienia zakupów i ciekawe ceny. W sklepach internetowych można kupować w zasadzie bez przerwy i z każdego miejsca, w jakim ma się dostęp do internetu.

Po co firmom nasze dane osobowe?

komputer
Author: DoDEA
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy kiedykolwiek zetknęli się ze słynną notką, która zawiera informacje o tym, że nasze dane osobowe będą przechowywane, a potem przetwarzane, zapewne głowili się nad tym niejednokrotnie, w jakim celu firmy kolekcjonujące informacje o nas. Odpowiedź jest bardzo prosta. Jest to jedno z narzędzi marketingowych. W obecnych czasach najskuteczniejszy jest marketing w sieci.

Etykieta w sieci

regulamin strony internetowej
Author: northmemphisctc
Source: http://www.flickr.com
W każdej dziedzinie naszej aktywności panują takie zasady, których musimy się bez względu na modę trzymać. Jest to sprawa właściwego wychowania oraz wyznawanych wartości etycznych. Choć nasz współczesny świat czasem wywraca się do góry nogami, pomimo tego powinniśmy trzymać się swoich żelaznych zasad. Taka postawa może pomóc nam zdobyć ogólny szacunek, a w pewnych sytuacjach może zaowocować ciekawą znajomością albo ofertą pracy.