formularz

Deklarowanie podatku z kilku źródeł dochodu

Karta, motywacja
Author: HM Revenue & Customs
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach w naszym kraju, bardzo dużo ludzi posiada na własność nie tylko jedno lokum. Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest to, iż kilkanaście lat temu nadano sporą obniżkę na zakup mieszkania, w którym przez dłuższy czas opłacano czynsz. Drugie lokum, szczególnie w dużych miastach, większość ludzi decyduje się wydzierżawić osobom trzecim.

Rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych w roku 2014- co zrobić, aby nie marnować czasu w urzędowych kolejkach?

Kolejka
Author: Phil Parker
Source: http://www.flickr.com
Obliczenie należnego fiskusowi rocznego podatku to zadanie, które wielu ludziom sprawia sporo problemu. Posiadając to na względzie, postanowiliśmy opracować dogodny w użyciu program do rozliczania PIT przez internet 2014.

PIT online, czyli jak przyczynić się do tego, że wypełnianie formularzy podatkowych nigdy więcej nie będzie nam się tak feralnie kojarzyło?

podatki online
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Każdego mającego zatrudnienie obywatela każdego roku czeka niemożliwy do ominięcia obowiązek. Mowa o wypełnieniu deklaracji podatkowej, która służy ewidencji dochodówi weryfikacji czy na przykład odprowadzona przez badaną osobę podatki co do ich kwoty nie były większe niż te określone przez wymogi prawa. Nie mniej jednak dla sporej liczby osób w związku z niezmiernie skomplikowanym językiem takie dokumentów oraz koniecznością wykonywania obliczeń, które nie należą do najłatwiejszych, zazwyczaj boją się nawet spojrzeć na nadchodzące z urzędu skarbowego dokumenty.

Co się dzieje z prywatnymi danymi w wirtualnym świecie?

regulamin
Author: See-ming Lee
Source: http://www.flickr.com
Nasze codzienne życie co raz bardziej przechodzi do wirtualnej rzeczywistości. Codziennie spędzamy w internecie dużo czasu. W zasadzie, mamy tam wszystko to, co jest nam najbardziej potrzebne. Nasze więzi ze znajomymi rozwijamy za pomocą portali społecznościowych. Kolejne przyjaźnie zawieramy na różnego rodzaju czateriach lub forach, a potem troszczymy się o nie, prowokując nie mające końca rozmowy przy użyciu komunikatorów. W internecie możemy oglądać filmy i modne seriale, słuchamy muzyki i nie ustajemy w poszukiwaniu ciekawych przepisów kulinarnych.