audyt

Dobre warunki rozwoju z prince2 oraz cobit5

Mocne wejście Twojej firmy
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Cobit5 jest interesującym sposobem, znanym w coraz szerszych kręgach specjalistów, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie wielopoziomowych, specjalistycznych procesów, które mogą obejmować dużą liczbę celów kontrolnych. Grupowane są one zazwyczaj w określonych domenach, co w dużym stopniu upraszcza organizację pracy. Procesy takie jak wcześniejsze planowanie projektów, generalna ich organizacja, jak i późniejsze wdrażanie, wspieranie oraz monitorowanie, poddawane są końcowej ocenie ekspertów.

Consulting - rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa!

consulting
Source: http://www.4results.pl/
Jeśli myślisz nad rozwoju firmy, niezależnie od tego czy jesteś jej właścicielem, czy pracujesz na samodzielnym stanowisku, czy może jesteś częścią zespołu - pomyśl o tym, jak możesz go wesprzeć. Warto zwrócić uwagę na takie możliwości jak consulting, coaching czy zarządzanie przez cele

W jaki sposób przetrzymać kryzys nie tracąc jednocześnie własnej pozycji finansowej

Kalkulator i finanse
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Złe czasy dla polskiej ekonomii powoli odchodzą w niepamięć, lecz ciągle sytuacja nie jest za wesoła. Co roku kilka tysięcy firm ogłasza upadłość. Jak się osłonić przed taką porażką? Oto króciutki poradnik, w którym przedstawiamy parę efektywnych działań, niezbędnych do ustabilizowania sytuacji biznesu.

Outsourcing IT

Bycie informatykiem otwiera rozmaite ścieżki rozwoju, oferuje możliwość pracy w ogromnych korporacjach, jak również w mniejszych firmach, które kuszą zarobkami oraz stałością posady. Informatyk ma łatwiej w poszukiwaniu zatrudnienia od specjalistów z innych dziedzin. Przegrywa z nim na przykład inżynieria mechaniczna. Rzecz jasna ważności danej pracy nie da się za łatwo przełożyć na zarobki. Rozmaite umiejętności mogą się okazać dopasowane do wielu odrębnych od siebie prac, z tej przyczyny żadnego zawodu nie wolno ignorować. Należy jednak popatrzeć na sprawę trzeźwo: szeroko pojmowany rynek IT jest w dzisiejszych czasach bardziej przekonywujący od innych możliwości.

Kontrola zewnętrzna - przez kogo może być przeprowadzany?

audyt
Author: Farther Along
Source: http://www.flickr.com
Auditing zewnętrzny realizowany jest przez zewnętrznych biegłych rewidentów od audytowanego podmiotu. Audyt musi być przeprowadzany przez osoby, jakie posiadają wszelkie upoważnienia do realizowania analiz raportów finansowych. Auditing zewnętrzny może być wykonywany przez jednostki audytorskie a także niezależne instytucje, wszystko zależy tak naprawdę od tego, który podmiot będzie poddany auditingowi.

Waga audytu finansowego w dobie dekoniunktury

Księgowość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Do naszego kraju nieubłaganie zbliża się recesja. W poprzednich latach kryzys rozprzestrzenił się ze Stanów Zjednoczonych i poranił nasz kontynent. To ciężki czas dla biznesu. Jeśli masz własny biznes, będziesz zmuszony podjąć sporo trafnych decyzji, by oddalić widmo bankructwa. Dobrym posunięciem jest gruntowna restrukturyzacja działalności.

auditing dotyczący zużycia energii, ohsas 18001

badania porównawcze
Author: badania porównawcze
Source: www.tuv.com
W wielu firmach, instytucjach, urzędach wykonywane są audyty. Czasami mylone są z inspekcją. Jednakże istotna różnica polega na tym, że kontrola ma ujawnić popełnione niedociągnięcia i konkretnie wytypować osobę winną.
Wnioski pokontrolne sporządzone są, aby wykorzystać je w sądzie.

Cenione rozwiązania, jakie cenione są przez klientów

Gotówka
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Na jakich zasadach opiera się profesjonalnie przygotowane badanie sprawozdań finansowych? Rozbudowana baza ofert dla wielu firm okazuje się strzałem w dziesiątkę, dlatego polecane jest postawić na tę pochodzącą ze godnego zaufania źródła. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów udowadnia, jak niedużo trzeba zrobić w kierunku odnalezienia usługodawców na wysokim poziomie. Znakomite oferty idą w parze z zaangażowaniem ekspertów, którzy dokładają wszelkich starań do usprawniania propozycji.