Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Życie nie zawsze bywa usłane różami i nasze relacje z szefem mogą nas doprowadzać do białej gorączki

Niestety nierzadko jest tak, że nie jesteśmy w stanie wytrzymać w pracy. Przyczyn może być niestety kilka.


Niektórzy posiadają pracę idealną. Po prostu wszystko im odpowiada: dojazd, szef, godziny pracy, ludzie z pokoju, obowiązki oraz nawet wypłata.
kodeks pracy
Author: Wawel Service


Szkolenie
Author: Caro Griffin
Source: http://www.flickr.com


Takich ludzi jest pewnie niewiele, bo cuda rzadko się zdarzają. Dużo jest jednak osób, które mówią, że minusy ich pracy są mało denerwujące, że mogą sobie z tym wszystkim jakoś poradzić. Niekiedy niestety sytuacja staje się tak bardzo nie do zniesienia, że powinniśmy pomyśleć o ucieczce. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy szukanie nowej pracy. Kiedy w końcu ją znajdziemy, to w dotychczasowym miejscu zatrudnienia składamy wypowiedzenie. Może ono trwać nawet do trzech miesięcy (zależnie od tego, jak długo tam przepracowaliśmy).

Nie jesteś pewien odnośnie tamtego zagadnienia? Najlepiej sprawdź szczegóły cv wykształcenie przykład dostępne dokładnie tu. Wszystko zostało starannie opisane.

Jednak możemy zaproponować szefowi rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron. Jest to świetne wyjście dla tych, którym się śpieszy albo dla tych, którzy nie mogą już znieść pracy w znienawidzonym miejscu. Powinniśmy zasugerować szefowi jakąś konkretną datę. Może, ale wcale nie musi się on z nią zgodzić. Warto jednak starać się dojść do kompromisu. Można chociażby zaoferować, że w czasie, kiedy będziemy jeszcze obecni w firmie, wyszkolimy nową osobę na nasze stanowisko. Powinniśmy wtedy też wybrać cały zaległy urlop.
Istotne wydaje się być to, żeby być świadomym tego, że takiego rodzaju porozumienie musimy zawrzeć na piśmie. Umowy ustne w żadnym wypadku nie wchodzą tutaj w grę.